Проректор університету полковник поліції Сергій Бортник провів зустріч з курсантами університету. За сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативу, наполегливість та з нагоди Дня захисників і захисниць України за поданням керівництва факультетів університету та Сумської філії, кращих курсантів представлено для присвоєння чергового спеціального звання «капрал поліції». Це молодші командири, відмінники навчання, активні учасники волонтерського руху та громадського життя університету.

Під час зустрічі з молоддю Сергій Бортник закликав юнаків і дівчат завжди бути прикладом для інших, сумлінно навчатися, вдосконалювати свої професійні навички, відповідально ставитися до виконання службових обов’язків, бути гідними звання курсанта Харківського національного університету внутрішніх справ.

ВЗГ ХНУВС