Шановні курсанти, студенти, слухачі магістратури та ад’юнктури, колеги!

Від імені ректорату та Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ вітаю вас із Днем Захисників і Захисниць України! Це свято об’єднує справжніх патріотів, для яких понад усе – свобода, честь, гідність, цілісність і незалежність нашої держави. Ми вшановуємо тих, хто у різні часи захищав і захищає рідну землю. Вони – наша гордість і слава, наша віра у велике майбутнє України! Схиляємо голови перед воїнами, які пожертвували своїм життям. Їх героїзм і любов до Вітчизни назавжди увійдуть в літопис історії країни.

Я закликаю кожного з вас своєю відданою службою, добросовісною працею та старанним навчанням наближати довгоочікувану Перемогу!

Сьогодні поєднались одразу три свята: День Захисників і Захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Нехай Божа Мати огортає Вас своїм Покровом, оберігаючи від будь-яких негараздів!  Переконаний, ми переможемо, закінчиться війна, розквітне Україна! Слава нашим Героям – Захисникам і Захисницям!

Слава Україні!