Старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС Олександр Скляр разом із курсантами факультетів № 1 та № 4 взяли участь у відкритому змаганні з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи для початківців, що відбулося у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

Спортсмени-початківці були ознайомлені з порядком проведення змагань в силовому виді спорту. Учасники виконували три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві та тяга штанги.

За результатами змагань, у сумі піднятої ваги, курсанти посіли І-ІІ місця та були відзначені медалями.

Участь курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ у спортивних змаганнях сприяє підвищенню рівня їх спортивної майстерності, визначає перспективні шляхи розвитку в досягненні нових висот у спорті, загартовує волю до перемог.

Організаторами заходу виступили представники Харківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Харківської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України.