Професор кафедри конституційного і міжнародного права Харківського національного університету внутрішніх справ Андрій Войціховський відвідав Стрийську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 7 Львівської області. Він зустрівся із заступницею директора з навчально-виховної роботи Зоряною Галечко та поспілкувався з питань профорієнтаційної роботи.

Андрій Войціховський розповів про основні умови вступу до університету – закладу вищої освіти МВС України, про переваги навчання у ХНУВС, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про подальше навчання за обраними спеціальностям, про престиж майбутньої професії, про соціальний захист та працевлаштування після закінчення вишу. Обговорили також питання співпраці у проведенні спільних інформаційно-роз’яснювальних заходів правничого і виховного характеру серед учнів школи.