Доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олег Гончарук разом із оперуповноваженим відділу кримінальної поліції Полтавського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області лейтенантом поліції Сергієм Черкаським провели бінарне заняття з іноземної мови професійного спрямування для курсантів факультету № 1 за темою «Здійснення арешту».
Курсанти опрацювали лексику за темою заняття, розглянули типові ситуації та поспілкувалися з Сергієм Черкаським про затримання особи, випадки для затримання особи без ухвали слідчого судді чи суду та строк тримання під вартою в межах строку досудового розслідування. Проведення бінарних занять із практичними працівниками поліції сприяють підвищенню якості підготовки здобувачів вищої освіти.