Студентка-волонтерка 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марія Івах, яка навчається за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», організувала для здобувачів вищої освіти поїздку до Сумського притулку для тварин.
У притулку перебувають 200 тварин, яких на початку війни власники були змушені залишити в Україні. Для повноцінного утримання собак, окрім догляду, кормів, засобів захисту, ліків тощо, потрібні любов і увага. Марія разом зі своїми однокурсницями Іриною Томченко та Алою Грибко, друзями та рідними приїхали до притулку із спеціальними ласощами та гарним настроєм.
Час із тваринами, який провели волонтери у притулку, подарував їм неймовірний досвід взаємодії з чотирилапими друзями, радість і позитивні емоції.

Сумська філія ХНУВС