Науково-педагогічний склад, курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ в онлайн-форматі прослухали лекцію Міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського на тему «Досягнення і виклики системи МВС».
Міністр внутрішніх справ розповів про роботу органів системи МВС в умовах воєнного стану, серед яких – реєстрація воєнних злочинів, розмінування визволених територій, надання допомоги постраждалим, відновлення правопорядку на деокупованих територіях, блокування активів росії та білорусії.
Окремо Денис Монастирський акцентував увагу на міжнародній діяльності Міністерства внутрішніх справ: про системні та оперативні зустрічі із колегами з ЄС, про особисті зустрічі із послами та міжнародними представниками, про організацію відвідування іноземними журналістами місць воєнних злочинів, скоєних окупантами.
Наприкінці зустрічі Міністр внутрішніх справ розповів про першочергові завдання міністерства на найближче майбутнє.