Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС Дар’я Коробцова разом із начальницею Харківського відділу податків і зборів з юридичних осіб та проведення камеральних перевірок Управління адміністрування юридичних осіб Тетяною Скрипченко провели бінарне заняття на тему «Камеральні перевірки під час воєнного стану» для студентів 4 курсу, які навчаються за спеціальністю «Право».
На занятті студенти дізналися як попри воєнний стан в Україні податківці мають право проводити камеральні перевірки; кого може стосуватися така перевірка і чи можуть притягнути до відповідальності. Тема заняття викликала у студентів інтерес та численні запитання, на які вони отримали вичерпні відповіді.
Наприкінці заняття Тетяна Скрипченко побажала здобувачам вищої освіти постійно прагнути до самовдосконалення, професійного розвитку й неухильного дотримання вимог закону.