Доцент кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 ХНУВС Олександр Шишка разом із начальником сектору відділу кримінальної поліції Дніпровського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області Дмитром Мясніковим провели для курсантів 1 курсу бінарне заняття на тему «Процедура встановлення і доведення фактів академічної недоброчесності».
На занятті курсанти дізналися як проходить процедура встановлення фактів академічної недоброчесності, яким чином особи можуть бути притягнуті до відповідальності. Тема заняття викликала у першокурсників жвавий інтерес, вони ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.
Наприкінці заняття Дмитро Мясніков побажав майбутнім поліцейським постійно прагнути до самовдосконалення та професійного розвитку й неухильно дотримуватися вимог закону.