Старша викладачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Наталія Філіпська взяла участь у вебінарі за темою «Experience of Working with Forced Migrants: Estonia», організованому та проведеному НГО «Democratic Initiatives Incubator» у рамках проєкту «The Response of Citizenship Education to the Challenges of Forced Migration». Вебінар проводився англійською мовою. Лекторкою виступила освітня юристка, волонтерка, засновниця НГО «Special World» та «Vivere school», активна громадська діячка Юлія Столберова. Вона поділилася досвідом Естонії щодо надання допомоги мігрантам, зокрема й з України, сприяння їх інтеграції у суспільство. Особливу увагу було приділено питанням інклюзії та роботі з мамами дітей з особливостями психофізичного розвитку.