Старшою викладачкою кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Вікторією Филипською і старшим інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області В'ячеславом Бугаєнком проведено бінарне заняття із курсантами-магістрами, які навчаються за спеціальністю «Психологія», факультету № 3 за темою «Спілкування з малолітніми дітьми, які стали свідками трагічних подій». До практичного заняття долучилися й інші курсанти – майбутні магістри, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», цього ж факультету.
Під час практичного заняття курсанти отримали корисні поради щодо психологічного підходу у спілкуванні з дітьми, які опинилися у важких життєвих обставинах, та рекомендації про те, як повідомити дітям важку новину. Майбутні фахівці відпрацювали за цією темою англомовний матеріал відомих психологів.