Куратори навчальних груп Харківського національного університету внутрішніх справ організовують та проводять спільне дозвілля для здобувачів освіти у вихідні дні. Разом із кураторкою – професоркою кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлією Загуменною курсанти факультету № 1 відвідали кінотеатр та здійснили прогулянку містом, ознайомившись із пам’ятними місцями, що зберегли дух середньовіччя у Кам’янці-Подільському.

Колектив університету переконаний, що, навчаючись у поліцейському виші, молодь повинна не лише опановувати майбутню професію, набувати необхідних знань та навичок, але й зростати як особистість, збагачувати свій життєвий досвід духовними цінностями, формувати світоглядні орієнтири та найкращі людські якості.