Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Білоус взяла участь у вебінарі «Zoom for Education: використання цифрових інструментів для викладачів». Модератор вебінару - Юрій Зубань, голова навчально-методичної підкомісії МОН України з дистанційного навчання.

Під час вебінару виступила Kim-Jenny Dinh, Enterprise Customer Success Manager Zoom, яка висвітлила наступні питання: можливості ліцензійної версії Zoom; функціональні можливості Zoom Web Portal; функціональні можливості Zoom Desktop Application; налаштування конференції Zoom.  Освітня тренерка ГО Вище, викладачка НаУКМА Ольга Бершадська розповіла про особливості застосування Zoom в університеті. Спікери вебінару відповіли на запитання, які найбільше цікавили викладачів, стосовно використання програми Zoom for Education.

Сумська філія ХНУВС