Війна росії проти нашої держави обумовила необхідність перегляду існуючих підходів до підготовки поліцейських у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Харківський національний університет внутрішніх справ під керівництвом Департаменту освіти, науки та спорту МВС України впроваджує нові інноваційні методи роботи з курсантами, приділяє багато уваги практичній складовій навчання майбутніх захисників прав і свобод громадян, інтересів держави, її територіальної цілісності.

Кафедра тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ готує курсантів до екстремальних ситуацій, що можуть виникати під час службової діяльності.

Курсанти разом із викладачами відпрацьовують виконання службово-бойових завдань будь-якого рівня складності, моделюють вогневий контакт максимально наближений до реальних ситуацій, використовують імітаційні засоби, нелетальну зброю, пейнтбольне та страйкбольне обладнання.

ВЗГ ХНУВС