Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у відкритому турнірі з таїландського боксу Муей-Тай, що відбувся 12-13 листопада 2022 року в місті Вінниця. Спортсмени вишу здобули наступні призові місця:
І місце – курсант 3 курсу факультету № 2 рядовий поліції Олександр Шевченко у ваговій категорії 63,5 кг;
І місце – курсант 2 курсу факультету № 2 рядовий поліції Дмитро Шелесько у ваговій категорії 60 кг;
ІІ місце – курсант 4 курсу факультету № 1 капрал поліції Єгор Скурихін у ваговій категорії 75 кг;
ІІ місце – курсант 4 курсу факультету № 1 рядовий поліції Богдан Ткачук у ваговій категорії 71 кг;
ІІІ місце – курсант 4 курсу факультету № 2 рядовий поліції Богдан Росоха у ваговій категорії 67 кг.
Єгор Скурихін також отримав кубок за найкращу техніку.
Суддями турніру виступили представники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ – старший викладач капітан поліції Руслан Кушніренко та викладач майор поліції Богдан Лукін.
Підготували спортсменів до змагань старші викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки – капітан поліції Руслан Кушніренко і капітан поліції Дмитро Константинов.