На ім’я ректора університету надійшов лист-подяка від Голови правління ОСББ «Наш дім-2009» Пашкової Ірини Олександрівни.

Від імені усіх членів об’єднання співвласників багатоквартирного будинку вона висловила подяку випускнику Харківського національного університету внутрішніх справ Дроздову Ігорю Олександровичу, який  врятував  життя 120 мешканцям будинку,  серед яких і діти, і люди похилого віку, а також майно мешканців 61 квартири. Людям навіть уявити було страшно, що могло б статися…

12 липня поточного року, вночі, в будинку, через коротке  замикання відбулося загоряння. Дії Ігоря Олександровича в екстреній ситуації  були чіткими і правильними: до приїзду пожежної команди він відімкнув будинок від електропостачання і потушив відкритий вогонь. Тож мешканці будинку і члени пожежної команди висловлюють Ігорю Олександровичу щиру подяку та бажають усіляких гараздів.