Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній заочній конференції «Українські студії в європейському контексті», яку провела громадська організація «Інноваційні обрії України». Конференція працювала за сімома напрямами. Науковці розкрили актуальні питання літературознавства, мовознавства, методики навчання філологічних дисциплін, проблем і перспектив реформування системи освіти України, академічної культури, використання інформаційних технологій у професійній діяльності. Вражає широка географія учасників: Київ, Харків, Івано-Франківськ, Херсон, Черкаси, Мелітополь, Запоріжжя, Дніпро, Маріуполь, Суми, Вінниця, Умань, Чернігів, Рівне.
Наталія Кобилко представила доповідь «Химерність образів цапа Фабіяна і Фабіяна-філософа в дилогії В. Земляка “Лебедина зграя” та “Зелені Млини”», де дослідила химерність головних героїв, виокремила їхні спільні риси, такі як мудрість, кмітливість, самопожертва заради інших, відірваність від матеріальних потреб, що вказує на приналежність персонажів дилогії до вищого світу.
За матеріалами конференції опубліковано збірник наукових праць «Українські студії в європейському контексті», а учасники отримали сертифікати підвищення кваліфікації в обсязі 6 год. (0,2 кредити).