Доцент кафедри соціології та психології факультету № 6 ХНУВС Юрій Александров з метою підвищення кваліфікації взяв участь у авторському вебінарі Ганни Чатченко «Робота з українськими біженцями. Практичний досвід», що проводився у рамках реалізації проєкту «Психологічні Сили України» під егідою Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.
Психолог, гештальт-терапевт, профорієнтолог, психодіагност Ганна Чатченко розглянула питання психологічної допомоги підліткам, роботи з депресивним розладом, тривогою, панікою, допомоги в сімейних відносинах та роботі з провиною вцілілого. Під час вебінару обговорювалося питання, як допомогти біженцям відновити сили та рухатися далі.