Відбулась онлайн-зустріч активів курсантсько-студентського самоврядування Харківського національного університету внутрішніх справ і студентсько-курсантського самоврядування Сумської філії ХНУВС. Курсанти та студенти обговорили питання діяльності самоврядування в умовах воєнного стану, поточні проєкти та напрями подальшої співпраці. Розповіли учасникам зустрічі та запросили приєднатися до діючої на факультетах № 1 та № 4 благодійної акції «Кидаю курити – допомагаю ЗСУ», яка проводиться у співпраці з ГО «Futureway» та передбачає придбання для підрозділів Збройних Сил України 1000 повербанків. Представники самоврядування також підтримали ідею створення координаційної ради установ вищої освіти МВС України.