Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у відкритому турнірі з кікбоксингу WAKO, що проходив 18-19 листопада 2022 року в місті Хмельницький.
Спортсмени університету вибороли наступні місця:
І місце – курсант 2 курсу факультету № 1 рядовий поліції Олександр Батіщев у ваговій категорії 57 кг, розділ «лоу-кік»;
ІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 1 рядовий поліції Микита Бондарь у ваговій категорії 60 кг, розділ «лоу-кік»;
ІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 1 капрал поліції Микита Тюпалов у ваговій категорії  63,5 кг, розділ «лоу-кік»;
ІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 1 рядовий поліції Валерій Горпенко у ваговій категорії 63,5 кг, розділ «К-1»;
ІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 1 рядовий поліції Дмитро Зайцев у ваговій категорії 71 кг, розділ «фул-контакт».
За підсумками змагань Валерій Горпенко був також нагороджений кубком за найвидовищніший бій.
Підготували спортсменів до змагань викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС капітан поліції Дмитро Константинов і майор поліції Богдан Лукін.