Представники кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ постійно відвідують навчальні заклади країни для проведення профорієнтаційних заходів. Нещодавно викладач кафедри Євгеній Зозуля відвідав комунальний заклад Безлюдівської селищної ради Харківської області «Безлюдівський ліцей», в якому провів онлайн-зустріч з майбутніми випускниками.

Під час онлайн-зустрічі він ознайомив ліцеїстів з умовами вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, розповів про факультети та спеціальності, про особливості навчання в університеті. Як зазначив директор ліцею Микола Гоменюк, «під час таких зустрічей  з представниками закладів вищої освіти у учнів формується професійна спрямованість та зацікавленість у майбутній професії». Наприкінці зустрічі працівники університету запросили ліцеїстів до участі у Zoom-конференціях для абітурієнтів, які університет постійно проводить для майбутніх втупників.

ВЗГ ХНУВС