Доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 ХНУВС кандидатка економічних наук Марина Петченко та курсантка Аліна Біліченко провели апробацію результатів науково-дослідної роботи на VІ Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Студенти та молодь – для майбутнього країни», що відбулася онлайн на базі Української інженерно-педагогічної академії Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту у м. Бахмут. Науковий захід був присвячений 60-річчю з дня створення Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту.
Представниці університету виступили з доповіддю на тему «Актуальні напрями державної політики сприяння інноваційному розвитку України».
У конференції взяли участь науковці та практики з різних країн світу. За результатами конференції видано програму та збірник тез доповідей.