Професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 доктор філософських наук, професор Володимир Шаповал як спеціально запрошений доповідач взяв участь у теоретичному семінарі, організованому кафедрою філософії Національного університету «Одеська юридична академія», що відбувся онлайн, де виступив із центральною доповіддю «Гуманістичний потенціал філософської спадщини Г. С. Сковороди». Теоретичний семінар «Життя і філософська творчість Г. С. Сковороди» був присвячений 300-річчю з дня народження великого українця.

Доповідь, що присутні прослухали з великою увагою, викликала жваву дискусію. У теоретичному семінарі взяли участь викладачі, аспіранти та студенти Одеської юридичної академії.

ВЗГ ХНУВС