Доцент кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6, куратор однієї зі студентських груп Ірина Антол та здобувачі вищої освіти - бакалаври, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», взяли участь у відеолекторії «До 90-х роковин Голодомору-геноциду 1932-1933 рр.».

Щороку, четвертої суботи листопада, в Україні та світі вшановують пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932–1933 років. Минає дев’ять десятиліть від злочину, скоєного радянською владою, проти українського народу. Завідувачка відділу новітньої історії Вінницького обласного краєзнавчого музею Лариса Семенко провела віртуальну відеоекскурсію музейною виставкою 2021 року, присвячену трагічним подіям 1932-1933 рр. Завершився захід хвилиною мовчання усіх присутніх у пам’ять невинно загиблих співвітчизників.

ВЗГ ХНУВС