Для здобувачів вищої освіти навчальної групи 401 факультету № 1 в межах факультативу «Дії слідчо-оперативних груп Національної поліції з документування воєнних злочинів» викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Катерина Горбунова, провела практичне заняття за темою «Процесуальні й тактичні особливості проведення невідкладних слідчих (розшукових) дій щодо документування воєнних злочинів».

Заняття проводилося в межах локації «Місце поховання декількох осіб». Викладач розкрила особливості дій слідчо-оперативних груп Національної поліції, залучених для проведення огляду трупів загиблих осіб. Ознайомила з функціями  та обов’язками всіх учасників, які залучаються для проведення огляду трупів в умовах воєнного стану, особливостями огляду місць масових поховань осіб. Викладач також наголосила на важливості правильного складання протоколу огляду місця події, на взаємодії слідчого з експертом та спеціалістом із документування воєнних злочинів в місцях масових поховань осіб.

ВЗГ ХНУВС