У межах проведення Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» доцентом кафедри педагогіки та психології Оленою Макаровою спільно з представником сектору ювенальної превенції Відділу превенції Вінницького районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області старшим інспектором В’ячеславом Бугаєнком та курсантами 4 курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю “Психологія” (психолог ювенальної превенції), проведено інформаційно-просвітницькі заходи у приватному ліцеї “Hub school”. Основною метою акції є підвищення обізнаності дітей щодо недопущення прояву різних видів насильства та подолання цього негативного явища. Окрему увагу приділено питанням попередження булінгу та відповідальності за його вчинення, безпечному спілкуванню у мережі Інтернет, недопущення сексуальної експлуатації дітей.

Під час заходу школярам також було надано контактні дані служб, до яких можна звернутися за допомогою у разі вчинення насильства.

ВЗГ ХНУВС