З метою практичної спрямованості освітнього процесу доцентами кафедри гуманітарних дисциплін Ганною Довгополовою та Юлією Самойловою було проведене бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова» для студентів 1 курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» за участю фельдшера медицини невідкладних станів КЗ СОР "Сумський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф" Олександра Гамаги. В межах вивчення теми «Виклик екстрених служб» здобувачам освіти детально розповіли про екстрені служби Сумської області, зокрема про екстрену медичну допомогу, ознайомили з правилами та випадками виклику бригад екстреної медичної допомоги, специфікою їхньої роботи, правами та обов’язками фельдшерів на місці виклику. Цікава, актуальна та вичерпна інформація допомогла студентам поглибити свої знання з вказаної теми.

Сумська філія ХНУВС