Професорка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 ХНУВС докторка юридичних наук, професорка Світлана Попова провела профорієнтаційну онлайн-зустріч з учнями Комунального закладу «Огіївський ліцей» Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області.
Вона розповіла про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, роз’яснила правила вступу до університету, ознайомила з роботою підготовчого відділення, діяльністю кафедри військової підготовки.
На зустрічі розглядалися питання необхідності отримання знань у воєнний та післявоєнний період, значення освіти та науки для кожного українця, переваги навчання в університеті та правила вступу до вишу.