За ініціативи кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 ХНУВС проведено лекційне заняття для здобувачів вищої освіти факультету № 3 за темою «Протидія домашньому насильству в умовах воєнного стану». У заході взяли участь проректор університету Анатолій Клочко та начальник СПДН ВП Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області капітан поліції Валерій Кравчук.
Під час лекції курсантам розповіли про заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, про особливості спілкування з потерпілим і кривдником, про процедуру прийняття рішення щодо винесення термінового заборонного припису шляхом проведення оцінки ризиків, а також порядок його документування. Наприкінці зустрічі Валерій Кравчук відповів на численні запитання курсантів, які стосувались тематики лекції.