Доцентка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Аліна Піддубна у рамках проведення профорієнтаційної роботи провела зустріч із директоркою ЗОШ № 21 м. Житомира Світланою Ремінець та її заступницею з виховної роботи Людмилою Яремчук.
Під час зустрічі представниця університету ознайомила їх з історією створення університету, його освітньою та науковою діяльністю, розповіла про науково-педагогічний колектив, навчальний процес, правила вступу, умови навчання, матеріально-технічну базу університету та перелік спеціальностей тощо.
Обговорили також питання співпраці у проведенні спільних інформаційно-роз’яснювальних заходів правничого і виховного характеру серед учнів школи, напрацювали графік профорієнтаційних онлайн-зустрічей з учнями випускних класів.