У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся круглий стіл за темою «Застосування інформаційних технологій у правоохоронній діяльності».
Під час роботи круглого столу були розглянуті питання теоретичного та практичного характеру, що стосуються застосування інформаційних технологій в діяльності правоохоронних органів. У своїх виступах доповідачі зазначили, що актуальність використання інформаційних технологій зростає у зв’язку із загрозами з боку країни-агресора та злочинного світу, необхідністю якнайшвидшого впровадження інтелектуальних систем обробки даних та інформації. Впровадження засобів інформаційних технологій підвищує ефективність організації розслідування кримінальних правопорушень, поліпшує методичне забезпечення працівників Національної поліції України, а здійснення автоматизованого пошуку відомостей щодо будь-яких об’єктів (осіб, предметів, подій) оптимізує збирання, зберігання, систематизацію та аналіз доказової інформації.
У конференції взяли участь: представники Управління протидії кіберзлочинам в м. Києві Департаменту кіберполіції НПУ, Головного управління Національної поліції України в Харківській області, Національної академії Державної прикордонної служби України, Одеського, Львівського, Дніпропетровського державних університетів внутрішніх справ, Луганського ДУВС ім. Е.О. Дідоренка, Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця.
За матеріалами круглого столу буде опубліковано збірник тез і доповідей.