У рамках профорієнтаційної роботи Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ професорка кафедри гуманітарних дисциплін Надія Демиденко провела для учнів 11-А класу КУ СШ № 25 тренінг на тему «Світ професій». Вона акцентувала увагу на важливості юридичної професії при розбудові демократичного суспільства в Україні. Старшокласники також отримали вичерпну інформації щодо умов вступу до Сумської філії ХНУВС, перспектив подальшого працевлаштування тощо.

Також із керівництвом школи був підписаний договір про співпрацю, який передбачає надання фахівцями Сумської філії ХНУВС допомоги у підвищенні правосвідомості та правової культури учнів, сумісну участь у проведенні круглих столів, конкурсів на правову тематику, організацію зустрічей учнів школи з працівниками правоохоронних органів тощо.

Сумська філія ХНУВС