Протягом 2,5 місяців поліцейські проходили навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ із загальноправових дисциплін, домедичної, тактико-спеціальної та вогневої підготовки за спеціалізацією «Поліцейський офіцер громади». Це ще один випуск фахівців, яких університет підготував за новим світовим зразком.
У заході з нагоди випуску взяли участь ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, начальник Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України полковник поліції Ігор Бабич, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Вінницькій області майор поліції Ігор Волокітенко, начальниця Управління по взаємодії з громадами Департаменту превентивної діяльності НПУ капітан поліції Майя Бреславська, заступник радника програми Регіонального програмного офісу ІСІТАР в Україні Тім Яновік, проректори університету та керівництво інституту післядипломної освіти.
Після вручення свідоцтв про успішне завершення навчання випускників курсів привітав начальник Департаменту превентивної діяльності Ігор Бабич: «Бути поліцейським офіцером громади – це велика відповідальність. Бережіть свою репутацію, будьте чесними й відданими справі. Сьогодні в Україні йде війна, яка змушує кожного з нас працювати більше і краще. Зберігайте вірність Присязі, віддано служіть народу України!».
За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і високий професіоналізм Ігор Бабич вручив Подяки Національної поліції України представникам Головного управління Національної поліції в Вінницькій області, працівникам Харківського національного університету внутрішніх справ, тренерам і поліцейським офіцерам громад.
Начальниця Управління по взаємодії з громадами Майя Бреславська подякувала керівництву, викладачам, працівникам Харківського національного університету внутрішніх справ, які забезпечували навчальний процес й зробили усе, щоб поліцейські отримали необхідні знання.
З напутніми словами до поліцейських офіцерів громад звернувся ректор університету Валерій Сокуренко: «На вас чекають у територіальних громадах і держава робить усе, щоб ця реформа Національної поліції продовжувалася, щоб люди були захищеними в кожному куточку нашої держави, незважаючи на війну, та інші виклики. Служіть і працюйте так, щоб вас поважали люди й оберігав Господь Бог! Слава Україні!».
Підготовка поліцейських офіцерів громад проводиться за підтримки керівництва Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України, Посольства Сполучених Штатів Америки та IСITAP.