Із метою посилення якості освітніх програм на факультеті № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася чергова зустріч зі стейкхолдерами. В обговоренні взяли участь гарант освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Право», професор кафедри цивільного права та процесу Володимир Кройтор, директор Адвокатського бюро «Роман Чумак» Роман Чумак, суддя апеляційного суду Харківської області Віктор Яцина, представники кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 та кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4.
Під час діалогу обговорили особливості навчального плану названої спеціальності. Було внесено ряд конструктивних пропозицій щодо вдосконалення освітньо-професійної програми на другому (магістерському) рівні вищої освіти.