Кафедрою кримінального права та кримінології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ за участю керівництва факультету було проведено профорієнтаційну онлайн-зустріч із керівниками, вчителями, батьками та учнями середніх навчальних закладів Львівської, Полтавської та Харківської областей.
Учасникам зустрічі розповіли про університет та спеціальності, за якими навчаються курсанти та студенти, про перспективи та переваги навчання на факультеті № 6, про діяльність підготовчого відділення та кафедри військової підготовки. Також майбутні абітурієнти із зацікавленістю прослухали інформацію про порядок та умови вступу до закладу вищої освіти, переглянули відеоролик про ХНУВС.
На всі запитання абітурієнтів було надано вичерпні відповіді.