Представники Національної скаутської організації України «Пласт» передали Вифлеємський вогонь миру Харківському національному університету внутрішніх справ. Вогонь від пластунів отримали проректор університету Анатолій Клочко, заступники декана факультету № 3 Григорій Джагупов та Ігор Шевченко, старша викладачка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Олена Макарова, заступник декана факультету № 2 Сергій Гіренко. Вони передали першокурсникам палаючий вогник, який символізує очікування, жертовність та служіння. Світло є символом доброї справи і підтримки, єднання та душевного спокою, любові до людей і світу. Водночас, це солідарність з усіма, хто далеко. Віра в перемогу світла над темрявою.