Доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 ХНУВС Павло Червоний відвідав відділ кадрового забезпечення відділу поліції № 1 Харківського районного управління поліції № 3 ГУНП в Харківській області, де проходить стажування на посаді курсант 4 курсу за спеціальністю «Психологія». Під час зустрічі з наставницею курсанта – інспекторкою з кадрового забезпечення старшою лейтенанткою поліції Анастасією Приколотною було обговорено умови підготовки курсантів до несення служби в умовах правового режиму воєнного стану.
Також перевірено стан проходження курсантом стажування з метою набуття та вдосконалення професійних навичок і вмінь, необхідних йому для виконання обов’язків, перевірено виконання індивідуального плану та правильність ведення щоденника проходження стажування.