Науково-педагогічний склад кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 продовжує активну профорієнтаційну роботу. Доцент кафедри підполковник поліції Олександр Пабат відвідав Довжоцький ліцей с. Довжок Хмельницької області. Під час бесіди із заступницею директора навчального закладу та учнями 11 класу представник університету роз'яснив порядок вступу та особливості навчання за державним замовленням за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Облік і оподаткування» та «Кібербезпека».
Олександр Пабат розповів старшокласникам про умови проживання курсантів у гуртожитках, про роботу наукових гуртків і спортивних секцій, в яких курсанти займаються у вільний від навчання час, а також про активну участь університетської молоді у громадському житті міста Кам'янець-Подільський.