Триває навчальна практика та стажування курсантів факультету № 1 ХНУВС у практичних підрозділах Національної поліції України. Вони не залишаються поза увагою і підтримки викладачів університету, які завжди готові проконсультувати, порадити, допомогти у вирішенні питань або непередбачених ситуацій.

Доцентка кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки Тетяна Орлова перевірила проходження навчальної практики курсантами факультету № 1, зокрема, умови несення служби, правильність ведення індивідуальних щоденників, а також їхню співпрацю з наставником практики. Тільки в умовах тісної взаємодії та підтримки викладачами кафедр і практиками курсанти набуватимуть професійних навичок та практичного досвіду.