Професор кафедри педагогіки та психології факультету № 3 ХНУВС Світлана Харченко провела профорієнтаційну зустріч з директором Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 151 Харківської міської ради Харківської області Ганною Власовою.

Представниця університету ознайомила директора школи з факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, умовами вступу, правилами подання документів, особливостями організації освітнього процесу, наголосила на можливостях щодо особистісної реалізації курсантів і студентів університету в науковій, творчій, спортивній діяльності тощо. Світлана Харченко більш докладно розповіла про спеціальність «Психологія (психолог ювенальної превенції)», за якою також в університеті готують здобувачів вищої освіти.

ВЗГ ХНУВС