Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Білоус пройшла освітній електронний курс «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе» від ГО «ЛаСтрада-Україна», мета якого – підвищення рівня конфліктологічної компетентності здобувачів освіти, вмінь і навичок вирішення конфліктів мирним шляхом, ненасильницької поведінки та громадської позиції.
Учасники курсу отримали базові теоретичні знання з конфліктології; ознайомились з основними засадами миробудування, з поняттям «насильство», його видами; закріпили практичні навички вирізнення проявів насильства у повсякденному житті; опанували ненасильницьку модель поведінки; відпрацювали практичні навички протидії булінгу; сформували розуміння ґендерної рівності. Також ознайомилися з поняттям «відновні практики», їх роллю та значенням для закладу освіти, з цінностями й принципами медіації як інструменту вирішення конфліктів, що ґрунтуються на врахуванні інтересів сторін конфлікту; відпрацювали навички відновлювальної комунікації; сформували розуміння безпечного освітнього середовища.
По закінченню курсу Тетяна Білоус отримала сертифікат.

Сумська філія ХНУВС