Доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 ХНУВС кандидатка економічних наук, доцентка Марина Петченко взяла участь в благодійній акції «Різдво для Ба та Ді», що проходила у місті Кременчук за підтримки Департаменту у справах сімей та дітей, Департаменту соціального захисту населення, Управління молоді та спорту Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Молодіжного парламенту м. Кременчук та ін.
Благодійний захід був спрямований на надання допомоги тим, хто перебуває на обліку центрів соціального обслуговування міста Кременчук і пенсіонерам, у яких немає близьких й рідних.
За активну участь у акції Марина Петченко отримала подяку від організаційного комітету.