Старша викладачка кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 ХНУВС Софія Попова відвідала Жидачiвський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 iмені Омеляна Партицького на Львівщині, де провела профорієнтаційну роботу зі старшокласниками та вчителями.
Представниця університету розповіла про умови вступу до університету, довела інформацію про спеціальності, за якими здійснюється набір до закладу вищої освіти як на бюджетну, так і на контракту форми навчання. Під час презентації Софія Олегівна ознайомила молодь із факультетами, зокрема, більш детально зосередила увагу на факультеті № 6, розповіла про використання новітніх технологій, про прогресивні методи навчання. Вона запросила учнів до профорієнтаційних онлайн-зустрічей, які проводить керівництво факультету № 6 щодо умов вступу та правил прийому.