Доцентки кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Твердохвалова та Лада Чепіга пройшли навчання за програмою «Training of trainers on psychological first aid, self-care and mitigation of burn-out to care-providers; modern models of dealing with loss and bereavement» та отримали сертифікати.
Захід проведено провідною ізраїльською організацією у сфері надання психологічної допомоги ISRAEL TRAUMA COALITION у межах реалізації Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки за сприянням Міністерства внутрішніх справ України та дружини Президента України Олени Зеленської. Знання та навички, набуті при проходженні програми, втілено в навчальний процес, зокрема доцентки кафедри провели для студентів-психологів факультету № 6 «Тренінг відновлення ресурсів при тривалому впливі стресової ситуації».