Працівники кафедри педагогіки та психології факультету № 3 продовжують проведення профорієнтаційної роботи на Харківщині. Днями доцент кафедри Павло Червоний з робочим візитом відвідав Чугуївське районне управління поліції ГУНП в Харківській області, де зустрівся з заступником начальника управління Кирилом Сазоновим.
Під час зустрічі доцент кафедри розповів про Харківський національний університет внутрішніх справ, про його структуру, факультети та спеціальності, за якими проводиться підготовка фахівців, умови навчання. Були обговорені питання подальшої співпраці та практичної участі працівників університету в освітянських і профорієнтаційних заходах, проведення яких заплановано у територіальних громадах. Приділено увагу інформації щодо заповнення анкети кандидата на навчання та особливості вступу до ХНУВС у 2023 році.