У межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською, група психологів підрозділів МВС опановувала в Ізраїлі програму Israel Trauma And Resilience Center (Natal). Фахівцями відділу психологічного забезпечення Департаменту персоналу МВС розроблено тренінгову програму «Криза та зріст: психічне здоров'я та допомога тому, хто пережив травму» та проведено навчання практичних психологів закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.
Впровадження цього тренінгу розпочато в Харківському національному університеті внутрішніх справ відділенням психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення університету.
Першими учасниками заходу стали працівники факультету № 1. Вони вчилися усвідомлено протистояти стресам, долати наслідки травматичних подій, допомагати собі і своїм підлеглим, колегам, рідним, виконували психологічні вправи, відпрацьовували різні техніки, наприклад, проявляти доброту до себе, щоб мати ресурс допомагати іншим.
Цей тренінг дав нагоду отримати не лише поради, а необхідні й корисні знання щодо взаємодопомоги й взаємопідтримки в кризовій ситуації.
Тренінги проводитимуться протягом року.