Донорство під час війни — один із надзвичайно важливих засобів порятунку життя наших поранених воїнів. З перших днів російської агресії українці утворили черги до Центрів служби крові. Працівники й курсанти університету та його структурних підрозділів — Сумської філії, Кременчуцького льотного коледжу — протягом багатьох років були й залишаються активними учасниками донорського руху. Сьогодні донорський десант університету поширився на Вінниччину та Хмельниччину, до яких на час війни тимчасово передислокувалися факультети вишу. Загалом за час повномасштабної війни колектив університету на підтримку акції «Твоя кров може воювати. Стань донором!», започаткованої МВС України, провів майже чотири тисячі заходів із донації крові.