Доцентом кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету №6 Антоном Івановим спільно із прокурором Спеціалізованої екологічної прокуратури Андрієм Кальницьким проведене бінарне заняття із студентами 1 курсу, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Метою заняття є формування у студентів уявлення про прокуратуру як систему та правоохоронний орган України, розуміння ролі прокурора у забезпеченні режиму законності в державі.
Під час онлайн-заходу прокурор розповів слухачам про суспільну місію та функціональне призначення органів прокуратури, про їх місце в системі правоохоронних органів України, про нормативно-правове підґрунтя діяльності прокуратури, правовий механізм взаємодії прокурора та слідчого. Студенти дізналися про сутність процесуального керівництва досудовим розслідуванням, особливості роботи органів прокуратури в умовах воєнного стану та їх роль у фіксації і забезпеченні розслідування воєнних злочинів.