Старша викладачка кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ Катерина Пензєва провела профорієнтаційні заходи в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №72 Харківської міської ради Харківської області.
Представниця кафедри зустрілася з директором школи Русланом Булаєвим та його заступницею з навчально-виховної роботи Валентиною Морочко та надала інформацію для майбутніх випускників щодо умов вступу до університету, ознайомила з факультетами та спеціальностями, за якими готують фахівців у ХНУВС. Більш детально викладачка розповіла про факультет №1, який готує фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України. Повідомила про можливість електронної реєстрації кандидатів, які бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання через портал Національної поліції (osvita.np.gov.ua). Вона зазначила, що в університеті створені всі умови для ефективного навчання та дозвілля курсантів, а також запросила на профорієнтаційну онлайн-зустріч, яка відбудеться 25 січня 2023 року.