Доценткою кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики ХНУВС кандидаткою юридичних наук Вікторією Мельник та суддею Червонозаводського районного суду м. Харкова Юлією Сіренко проведено бінарне онлайн-заняття для студентів-практикантів 2 курсу, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».
Під час проходження навчальної практики здобувачі вищої освіти повинні розуміти практичні аспекти роботи органів судової системи, як вони взаємопов’язані з іншими органами публічної адміністрації. Юлія Сіренко розповіла студентам про правові засади діяльності районних судів, їх внутрішньо організаційну систему, особливості здійснення правосуддя в умовах воєнного стану. Окремо розглянули питання щодо розгляду судами цивільних, кримінальних, адміністративних справ і справ про адміністративні правопорушення. Юлія Сіренко навела деякі приклади із судової практики та власного досвіду, відповіла на запитання студентів.